Parayla tez yazdırma süreci, tez yazan yerler, tez yazdırma aşamasında dikkat edilecekler ve hizmet farkımız için makalemizi inceleyiniz.

Parayla tez yazdırma aşamasından önce bireyler kendi çabaları dahilinde çalışmaya başlamak istemektedirler. Tez konusunun belirlenmesi, kaynakların toparlanılması aşamalarından sonra yazı kısmına geçmek isteyen bireyler zaman kısıtlılığı, başlangıçta oluşan çalışma bütünlüğü karışıklığı gibi nedenlerden tez yazım süreci sancılı olmaktadır. Bu durumlarda son olarak tez yazan yerlere başvurmaktadır. Tez konusunu hala belirlemediyseniz ‘Tez Konusu Belirleme’   makalemizi okuyabilirsiniz.

 

Tez yazdırmak istiyorum diyen öğrenciler tez yazdırma hizmetlerinde karar kılması zor olabilmektedir. Tez yazdırmak istiyorum diyen bireyler birçok tez yazan yerler ile görüşmektedir. Bizler en iyi tez yazdırma siteleri olgusunun en başında olduğunu iddia etmekte ve bunu yıllarca bu sektörde barınan firma olarak kanıtlamaktayız. Aslında tez yazan yerler oldukça kısıtlıdır. Birçok tez yazdırma siteleri ya da tez yazan yerler adı altında yer alanlar profesyonel değillerdir. Bu tür tez yazdırma siteleri doğru hizmet veren birkaç firmayı etkilenmektedir. Bireylerde oluşan güvensizlik yüksek seviyede olmaktadır.  Güvenilir tez yazdırma firmalarını ya da tez yazan yerler bulmak da böylelikle zor hale gelmiştir. Hangilerinin güvenilir tez yazdırma firmaları hangileri değil bunu ayırt etmek oldukça güç olmaktadır. En iyi tez yazdırma siteleri arıyorsanız bizimle çalışmalısınız. Tek seferde geçme garantisi vermektedir.

 

Parayla tez yazdırma aşamasında destek isteyenlerin problem yaşamaması adına birkaç konudan bahsedeceğiz. Tez yazan yerler ile iletişim, tez yazdırma süreci, intihal oranın talep edilen oranlardan oldukça yüksek çıkması, kaynak araştırması yapmadan belirli yerlerden araştırma yapılarak yetersiz tez hazırlanma aşamaları oldukça yaygındır. O nedenle tez yazan firmalar kararında dikkatli olunmalıdır. Yalnızca tez yazma fiyatları değil bu aşamalarda önemlidir.

PARAYLA TEZ YAZDIRMA HİZMETLERİ

Tez yazan yerlerin parayla tez yazdırma sürecinde sizler için oldukça önemli detaylara sahip olması gerekir. Ayrıca parayla tez yazdırma tavsiye isteyen öğrenciler açısından da önemlidir. Bunlara kısaca değinelim;

 • İletişim Bilgileri:

  Akademik tez yazdırma merkezi doğrultusunda oluşan web sitelerinde açıklayıcı iletişim bilgilerinin yer almalıdır (Telefon numarası, kurumsal mail adresi, talep formu, sosyal medya imleri). Bazı tez yazan yerler yalnızca mail adresi ve talep formu ile iletişimi kısıtlandırmıştır. Bu tür tez danışmanlık hizmeti veren firmalarda parayla tez yazdırma aşamasına geçildiğinde iletişimde oldukça sıkıntılı bir süreç haline girilecektir. Parayla tez yazdırma aşamasında ki çalışma teslimlerinde de belki çalışmalarınız elinize ilk aşamada ulaşsada sonraki aşama da hiç gelmeyecektir ya da 1-2 ay daha gecikmeli ulaşacaktır. İletişim bilgilerinde bir diğer dikkat edilmesi gerekilen nokta ise kurumsal bir mail adresinin olması gerekliliğidir.

parayla-tez-yazdirma
 • Tez yazan Yerlerde Çalışma Hizmetleri:

  Web sitelerinde hangi hizmetleri verdiklerini ve bu hizmetlerde neler sağladıklarına yönelik açıklayıcı bilgiler olmalıdır. Parayla tez yazdırma aşamasında açıklayıcı, garanti veren, hizmet sektörlerinde neler yapıldığına dair ilgiliyi bilgilendirici bilgiler gerekir.

 • Parayla Tez Yazdırma Aşamasında Verilen Hizmetler: 

  Tez yazan firma ile görüştünüz ve anlaştınız. Peki sonraki süreç nasıl? Güvenilir tez yazan firma mı? Ücret ödemesi yapıldıktan sonra ki süreç belirli olacaktır. İletişimde sorun yaşıyorsanız bu büyük sorun haline gelecektir. Çalışmalarda teslim tarihleri bilgilendirilmesi, tez yazdırma da talep edilen değişiklere verilen yanıtlar ve yerine getirilmesi sürecin nasıl işleyeceğini göstermektedir. Tez yazan kişiler ile görüşme taleplerinin karşılanmaması sorunların başında yer almaktadır. O nedenle parayla tez yazdırma sürecine başlamadan önce hoca ile tanışmanız önemli olmaktadır.

TEZ YAZDIRMAK İSTİYORUM 

En iyi tez yazdırma siteleri arasından birine karar verip tez yazdırmak istiyorum diyorsanız eğer şunlara göz atmanız gerekir;

parayla-tez-yazdirma
 • Tez Yazan Yerler ve Çalışma Yöntemi:

Başka işlerde çalışan akademisyen, öğretmen vb. kişiler bu sektörü ikinci iş olarak görmektedirler. Bu işe tamamen odaklanamamaktalar ve iletişim ve parayla tez yazdırma aşamalarında sorunlarla karşı karşıya gelebilmektesiniz.

İletişimde sıkıntı yaşanmaması istiyorsanız eğer bu işe odaklanmış kişilerle irtibat halinde olmanız önemlidir. Tez yazdırma aşamalarında mail üzerinden 7/24 destek sağlanmalıdır. Acil işlerde önemlidir.

 • Tez Yazan Kişiler ile İletişim

Tez yazdırma aşamasına geçildikten sonra hoca ile iletişim aşamasında mail adresi, konferans, ilgili kişi ile görüşebilme, çalışma teslim tarihlerinde bilgilendirilme yapılması gibi konularda dikkat edilmelidir. Tez yazdırmak istiyorum diyorsanız önemli kriterdir.

 • Parayla Tez Yazdırmada Ücret Ödeme:

Tez yazdırma aşamasına geçtiniz ve ödeme sürecine girdiniz. Tez yazan firmalar ya da tez yazan yerler ilk ödemeyi ücretin yarısı şeklinde yapabilmektedir. Bu durumdan kaçınılmalıdır. Sizleri maddi kayıplara itebilmektedir. İlk etapta tamamen firmaya bağlı kalmak oldukça zor olabilmektedir. Başlangıç ücreti olarak küçük bir meblağ yatırmanız oldukça önemlidir. Hem çalışma başladıktan sonra ki iletişim de bilgi sahibi olursunuz hem de teslimler de sorun olup olmayacağını anlarsınız. Böylelikle sonraki aşamalarda tez yazan firma ile çalışıp çalışılmayacağına karar vermiş olursunuz.

 • Tez Yazdırma Bitiminde İntihal Raporu:

Parayla tez yazdırma işleminde en önemli bilgilerin en başında intihal oranı gelmektedir. İntihal oranı bilgisini iletmeden tez yazdırma aşamasına geçmek sonrasında intihal programında yüksek çıkmasına sebebiyet verebilmektedir. İntihal oranları YÖK’ün üniversitelere sunduğu kapsamlı program olan Turnitin programı kullanılmaktadır. Tez yazma fiyatları intihal oranına göre farklılaşır. Turnitin programı hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

PARAYLA TEZ YAZDIRMA AŞAMASINDA ŞARTLAR 

 • İntihal oranın tespit edilmesi:

  Bu oranı danışman hocalara direkt olarak sorulması bazı hoca-öğrenci ilişkileri açısından zordur. Çalışmasına onay verilmiş ve üniversitenizde yer alan öğrencilerle iletişime geçilerek intihal oranı hakkında bilgi edinebilirsiniz. Böylelikle parayla tez yazdırma aşamasında zorluk yaşanmayacaktır. Tez yazdırma fiyatları intihal oranında farklılaşmaktadır.

 • Tez Konusu Belirleme Talebi:

  Burada ki amaç danışman hocanızın onayının alınacağı konu tespitinde bulunmamızdır. Daha sonrasında konu seçiminiz onaylandığında parayla tez yazdırma aşamasına talebiniz doğrultusunda başlanılmaktadır. Tez yazdırma ücretleri tez konusuna göre farklılaşmaktadır.

 • Tez Yazdırma Aşamasında İçindekiler Kısmının Onay Görmesi:

  Parayla tez yazdırma aşamasında en önemli aşama içindekiler kısmının danışman hocanız tarafından onay verilmesidir. Bu nedenle başlangıç kısmında öncelikle içindekiler kısmını hazırlanıp iletmekteyiz.  İçindekiler kısmı örneğini görmek için Anadolu Üniversitesi’nin tez yazım kılavuzu örneğini tıklayınız.

 • Tez yazdırma süreci:

Parayla tez yazdırma aşamasında teslim tarihi önemlidir. Yüksek lisans tez yazdırma çalışmalarında 1.5-2 ay yeterli olabilmektedir. Tezsiz yüksek lisans çalışmalarında içerik olarak sayfa sayısı bazında yüksek lisans tez yazdırma ve doktora çalışmalarına göre daha az olmasından daha kısa sürelerde tamamlanmaktadır. Tez yazdırma aşamasındaysanız ve zamanınız kısıtlı ise bu aşamada çalışmanızı yapacak olan hocamız oldukça önemli olmaktadır.

 • Tez Yazım Kılavuzu:

Tez yazdırma aşamasında tezler tez yazım kılavuzuna göre hazırlanıp          iletilmektedir. Güncel tez yazım kılavuzunun mail olarak iletilmesi gerekilmektedir.

Anadolu Üniversitesi

Akdeniz Üniversitesi

Boğaziçi Üniversitesi

NEDEN BİZ

En Uygun Fiyat Garantisi

Firmamız fiyat aşamasında oldukça dikkatlidir. Tez yazdırma fiyatlarında bütçenize en uygun fiyat garantisi sağlamaktayız. Gayemiz kaliteli hizmet ve bütçenizi zorlamadan çalışmalarınızı tamamlamaktır.

Uzmanımız İle İletişim

Çalışma sürecine başlamadan önce çalışmanızı üstlenecek uzmanımız ile iletişim sağlamanızı, böylelikle çalışmanızı uzmanımıza aktarabilecek, detaylı görüşme sağlayabileceksiniz. Tez yazdırma sürecinde iletişim sağlayabileceksiniz.

Çalışma Sürecinde Revize

İlk aşamada içindekiler kısmının onaylanması önemlidir. İçindekiler kısmı hazırlandıktan sonra sizlerin talepleri üzerine değişiklikler yerine getirilir ve çalışmaya devam edilir. Tez yazdırma sürecinde sizlere part part iletilen çalışmada ücretsiz değişiklik yapılmaktadır.

Çalışma Süreci Takibi

Tezinize yabancı kalmamak en önemli unsurdur. Akademik danışmanlık taleplerinizde konunuzda ki içeriğe hâkim olmanız açısından, çalışmalar uzmanımız tarafından hazırlandıkça size iletilecektir. Böylelikle çalışmalarınızı inceleyebilecek ve istediğiniz düzeltileri ücretsiz olarak yerine getirilecektir.

Kaliteli Özgün İçerik

Tez yazdırma, proje yazdırma aşamasında en önemli unsur sizlerin talep ettiği intihal (alıntı) oranının dikkat edilmesidir. Kaliteli ve özgün içerik; uzmanlık, özgünlük, bilgi, deneyim ve ayrıntı ister. Uzman kadromuz talepleriniz doğrultusunda; bilimsel yayın etiği çerçevesinde hizmet sağlamaktadır.

Başarı Garantisi

2013 yılından bu yana tecrübelerimiz, yalnızca alanında uzman kadromuz ile yürüttüğümüz tez yazdırma hizmetimizde hedefimiz yalnızca sizleri stresten uzak bir şekilde başarınıza ortak olmaktır. Tez yazdırma hizmetimizde sizlerden onay alana kadar yalnızca bizlerin sorumluluğundadır.

TEZ YAZDIRMA TALEP FORMU