Bireyler yüksek lisans tez danışmanlığı firmalarına başvurmalarının başlıca nedenleri iş hayatından dolayı zaman konusunda sıkıntı yaşamaları, danışman hocaların yeterli ilgiyi gösterememeleri, tez yazımı aşamasında ve konu seçiminde zorlanmaları olmaktadır. Yüksek lisans tez yazdırma aşamasına geçilmesi bireyler açısından karar vermede de oldukça zor olmaktadır.

Günümüz dünyasında bilgi çağının getirmiş olduğu durumlar nedeniyle sadece lisans mezunu olmak yetmemektedir. Akademik anlamda yükselebilmek ya da çalışan bireyler kendi alanlarında uzmanlaşmak, terfi etmek gibi nedenlerden dolayı yüksek lisans yapmaktadır. Özellikle çalışan kişiler yüksek lisansı bitirmek amacıyla yapılan tez çalışması zaman, ilgi gibi durumlardan kaynaklı olarak yapamamaktadırlar. Bu nedenle bizlerden yüksek lisans tez yazdırma aşamasında yardım talep etmektedirler. Yüksek lisansın amacı araştırmalar sonucunda bilime katkı yapabilmeyi sağlamaktır. Bu nedenle akademik yazım dili, yabancı – türkçe kaynak araştırılması, özgün yazım şekli (alıntı oranı) konularına dikkat edilmesi gerekmektedir. Akademik çalışmalar, analiz uygulanılarak ya da literatür araştırılması yapılması şeklinde iki türde olmaktadır. Biz her yüksek lisans tez danışmanlık ile iki şekilde de sizlere destek vermekteyiz.

yüksek-lisans-tez-danismanligi

Yüksek lisans tezi, yüksek lisans eğitiminin en önemli ve en son son aşamasını oluşturmaktadır. Bireyler kendi alanları doğrultusunda ilerlemek istedikleri bilimsel çalışmanın oluşumunu yapılandırarak danışman hocasına sunduğu ve bu doğrultuda ilerlediği bir süreçtir. Bu süreç bireyler açısından disiplinli, planlı bir şekilde yürütülmesi gerekmektedir. Tez yazımına belirli bir süre ara verip tekrardan devam etmek çalışmada ciddi oranda kopukluğa neden olabilmekte ve bireyler çalışmanın devamlılığını getirememektedir.

Bu tür etkenler sebebiyle yüksek lisans tezi yazdırmak isteyen bireyler Meta Akademik Danışmanlık bünyesinde yer alan ve yalnızca alanlarında uzman hocalarımızla ve en uygun fiyatlarla sizlere yüksek lisans tez danışmanlığı sunmaktayız.

Yüksek Lisans Tez Danışmanlığı Fiyatları

Yüksek lisans tez yazdırma aşamasında bireylerin en çok dikkat ettikleri konu tez yazdırma fiyatları olmaktadır. Bireylerin fiyatlandırma konusu ile beraber tez yazan firmalarda dikkat etmesi gereken birçok özellik bulunmaktadır. Tez yazdırmak istiyorsanız hangi aşamalara hangi noktalara dikkat etmeniz gerektiğine dair önemli ipuçlarını parayla tez yazdırma makalemizi okumanızı kesinlikle okumanızı tavsiye etmekteyiz.

Tez yazdırma yerleri özellikle büyük şehirlerde Ankara tez yazdırma, İzmir tez yazdırma, İstanbul tez yazdırma olarak farklılık göstermektedir. Tez yazan yerler; tez yazdırma fiyatları konusunda farklılık gösterebilmektedirler. Birçok tez yazan firmalar yüksek oranda kar elde etmek amacıyla ücretlendirmeleri yüksek oranda tutabilmektedirler. O nedenle fiyat araştırması ve sağladıkları hizmet hakkında bilgi almanız oldukça önemli olmaktadır. Meta Akademik Danışmanlık tez danışmanlığı bünyesinde Ankara’da yer almaktadır. Ankara’da yer alan firmanın Türkiye’nin heryerine hizmet sağlamaktadır. Sağladığımız tez yazdırma, tez danışmanlık süreci ile alakalı detaylı bilgi için bu makalemizi okuyabilirsiniz. Tez danışmanlık firması olarak bizler sizlere en uygun fiyatları profesyonel hizmetimiz ile sağlamaktayız. Burada bizim amacımız sizleri maddi açıdan zorlamayacak şekilde tez yazdırma aşamalarında profesyonel destek sağlayarak memnuniyetinizi sağlamaktır.

Yüksek lisans tez danışmanlığında fiyatlandırma şekilleri aşağıda yer alan etmenlere göre farklılık göstermektedir;

 • Tez danışmanlık hizmetinde talep edilen son teslim tarihi,
 • Tez konusunun kapsamı
 • Yüksek lisans tez yazımında üniversitenizin belirlemiş olduğu intihal (alıntı) oranı,
 • Tez yazımında son aşama analizin kısmının olma durumu

Yüksek lisans tez danışmanlığı bu aşamalarda tez yazdırma fiyatlarında etkili olmaktadır. Yüksek lisans tezler iki şekilde olmaktadır; Tezli yüksek lisans ve tezsiz yüksek olmak üzere. Yüksek lisans projesi yazdırmak, yüksek lisans tez yazdırmaktan daha kapsamı az ve bu nedenle daha kısa sürede sonlandırılmaktadır. Ayrıca intihal oranlarında da farklılık göstermektedir. Bu aşamalara oldukça dikkat edilmesi gerekilmektedir. İntihal oranı belirli olmayan çalışmalara başlamak oldukça yanlış bir çalışma şeklinin başlangıcını oluşturmaktadır.

Yüksek Lisans Tez Danışmanlık Sürecimiz

 • Profesyonel hizmetimizde çalışmalarınız ile ilgili tüm detayları sizlere siz daha bize sormadan iletmekteyiz. Sizin çalışmanız ile ilgili soru işaretleri barındırmanıza izin vermemekteyiz.
 • Çalışma teslimlerini sizlerin belirtmiş olduğu tarihten önce iletmekteyiz. Tez yazdırma aşamasında asla çalışma teslimlerinde gecikme meydana gelmeyeceği garantisi
 • Çalışanlarda dahil olmak üzere uzman kadromuz en az doktora dereceli kişilerden oluşmaktadır. Çalışanlarımızın başka herhangi bir ayrı iş kolu bulunmamakta yalnızca bu alana kendilerini odaklamış kişilerdir. Birçok tez yazan yerler de irtibat kurduğunuz kişiler başka iş kollarında da faaliyet göstermektedir. Bu durum da iletişim açısından sizlere oldukça zorluk yaşatmaktadır. Meta Akademik Danışmanlık gibi yalnızca bu sektörde faaliyet gösteren birkaç tez yazan firma bulunmaktadır.
 • Yüksek lisans tez danışmanlığında sizlere %100 başarı, memnuniyet ve en uygun fiyat garantisi vererek Meta Akademik Danışmanlık firması bu konuda oldukça iddialı davranmaktadır. 4 yıllık deneyim ile sizlere bu garantiyi sağlayabilmekten mutluluk ve gurur duymaktayız. Burada asıl amacımız sizlerin stresten uzak bir şekilde çalışmanızın tamamlanmasını sağlamaktır. Bizlerden daha ayrıntılı bilgi edinebilmek için talep formunu doldurabilir ya da bizi arayabilirsiniz.
 • Hangi ülkede ya da hangi şehirde olursanız olun sizlere hizmeti internet çağının getirmiş olduğu özelliklerle her daim yanınızdayız.
 • Yüksek lisans tez yazdırma aşamasına başlamadan önce çalışmanızı yalnızca kendi alanınızda uzman kadromuza iletmekteyiz.
 • Yüksek lisans tez yazdırma aşamasını bizimle karar kıldıysanız eğer sizi çalışmanızı hazırlayacak olan hocamızla telefon aracılığı ile tanıştırmadan çalışmanıza başlamamaktayız. Çalışmanızı hazırlayacak olan hocamızla tez yazdırma üzerine gerekli bilgi paylaşımlarını, hocamızın ünvanını, alanını kendisi ile görüşebilirsiniz.
 • Kayıt alındıktan sonra ilk etapta içindekiler bölümü gönderilmektedir, içindekiler kısmından yapılacak olan değişiklikler bizlere iletilmekte ve düzenlenip tekrardan gönderilmektedir,
 • Çalışmalar bölüm bölüm ilerlemektedir, sizin tarafınızdan talep edilen değişiklikler yapılmadan çalışmanıza devam edilmemektedir, önemli olan burada çalışmanızın aksaklık yaşamadan stressiz bir şekilde ilerlenmesidir,
 • Çalışmalarınız sizlerin göndermiş olduğu tez yazım kılavuzuna göre hazırlanmaktadır,
 • Son teslim tarihini geçmeyecek bir şekilde kendi alanlarında profesyonel hocalarımız tarafından çalışmalarınız hazırlanacaktır,

Yüksek Lisans Tez Danışmanlığı Faaliyetlerimiz

Tez Konusu Belirleme

Tez yazdırma aşamasını bizimle beraber yapmak istiyorsanız ancak tez konusunu daha belirlemediyseniz hocamız size 3 adet konu başlığını ücretsiz olarak iletecektir. Tez konusu başlığını kendiniz belirlemek istiyorsanız eğer ‘Tez Konusu Belirleme’ adlı makalemizi okuyabilirsiniz.

İntihal Oranı Düşürme

Turniten programına giren tez çalışmalarının başka kaynaklarda yer alan yazıların benzerlik derecesine göre toplam sayfa sayısına göre belirli bir oran çıkmaktadır. Bu oran belirlenen oranın üzerinde çıkmasıyla intihal düşürümü yapılması gerekilmektedir. Bu konuda uzman hocalarımız ile istenilen oranın altında sizlere teslim etmekteyiz.

Tez Yazdırma

Bireylerin taleplerine göre ya tez yazımının tamamını üstlenmekteyiz ya da talep edilen bölümler yerine getirilmektedir. Bu yalnızca sizin istediğinize bağlıdır.

Tez Yazım kılavuzuna Göre Düzenleme

Her üniversitenin kendilerine özgün bir tez yazım kılavuzu bulunmaktadır. Bireyler yazdıkları tezlerin sayfa kenar boşlukları, tablo düzenlemeleri, akademik dil kullanımı, imla hataları, sayfa numaralandırma gibi talepler doğrultusunda isteklerinize yönelik düzeltmeleri karşılamaktayız.  Örnek tez yazım kılavuzları;

Uludağ Üniversitesi

Marmara Üniversitesi

Sonuç ve Tartışma

Tez yazım aşamasının en önemli basamağı olan sonuç ve tartışma kısmında bireyler oldukça zorlanabilmektedir. Yazılan tez üzerinden elde edilen bulgular bu aşamada yorumlanmakta ve mevcut yapılan çalışmalar ile yazılan tez karşılaştırma yapılarak hangi konularda eksiklik bulunduğuna dair de yön vermektedir. Böylelikle gelecek çalışmalara ışık tutmaktadır. Sonuç ve tartışma kısmını kendi alanlarında uzman hocalarımız ile sizlere destek sunmaktayız.

yüksek-lisans-tez-danismanligi

Bizler yüksek lisans tez danışmanlığının her evresinde sizlerle olmaktayız. Alanlarında uzman kadromuz ile Türkiye’nin her ilinde yer alan bireylere destek sağlamaktayız. En uygun fiyatları sizlere iletmekte ve çalışmalarınız bizimle emin ellerde olmaktadır. Akademik hayatınızda bir üst seviyeye beraber çıkmak bizlere mutluluk verecektir. Fiyat hakkında bilgi için iletişim kısmından bizleri arayabilir ya da talep formunu doldurabilirsiniz.